Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire cu ventilator HVI 030 500W 230-240V AC IP20 [161 x 89 x 169]
1.022,00 Lei
844,63 Lei
în stoc
SKU
SG03084001
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire cu ventilator HVI 030 500W 230VAC 150mc/h touch-safe
Rezistenta incalzire cu ventilator HVI 030 500W 230VAC IP20 150mc/h fixare surub touch-safe
| Cod articol producător | 03084.0-01 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823462148 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 500 W |
| Debit aer | 150 m³/h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 161 x 89 x 169 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/hvi-030
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 169 mm |
| Lațimea dispozitivului | 161 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 89 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 500 W |
| EAN code | 4251823462148 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 03084.0-01 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





