Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire cu ventilator HGL 046 400W 230-240V AC IP20 [85 x 222 x 100]
695,00 Lei
574,38 Lei
în stoc
SKU
SG04641003
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire cu ventilator HGL046 400W 220-240VAC 45mc/h cu posibilitate controLseparat incalzire, H91
Rezistenta incalzire cu ventilator HGL 046 400W 220-240AC IP20 45mc/h fixare pe sina cu posibilitate control separat incalzire, H91
| Cod articol producător | 04641.0-03 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823465422 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 400 W |
| Debit aer | 45 m³/h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 85 x 222 x 100 mm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/hgl-046
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 100 mm |
| Lațimea dispozitivului | 85 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 222 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 400 W |
| EAN code | 4251823465422 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 04641.0-03 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





