Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire cu ventilator DCR 130 200W 24V DC IP20 [168 x 99 x 179]
1.340,00 Lei
1.107,44 Lei
în stoc
SKU
SG13092103
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire cu ventilator si higrostat reglabil DCR 130 200W 24DC 160mc/h 40-90% RH
Rezistenta incalzire cu ventilator si higrostat reglabil DCR 130 200W 24DC IP20 160mc/h 40-90% RH, fixare pe sina sau surub, senzor extern - nu este inclus
| Cod articol producător | 13092.1-03 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823472062 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare DC | 24 V |
| Putere | 200 W |
| Debit aer | 160 m³/h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 168 x 99 x 179 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/dcr-130
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 179 mm |
| Lațimea dispozitivului | 168 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 99 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24 V |
| Consum de putere maxim in W | 200 W |
| EAN code | 4251823472062 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 13092.1-03 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





