Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire cu ventilator DCR 030 800W 56V DC IP20 [145 x 100 x 166]
1.352,00 Lei
1.117,36 Lei
în stoc
SKU
SG03097313
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire cu ventilator si termostat reglabil DCR 030 800W 56DC 160mc/h -20 to +40°C
Rezistenta incalzire cu ventilator si termostat reglabil DCR 030 800W 56DC IP20 160mc/h -20 to +40°C, fixare surub, senzor extern - nu este inclus
| Cod articol producător | 03097.3-13 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823462339 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare DC | 56 V |
| Putere | 800 W |
| Debit aer | 160 m³/h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 145 x 100 x 166 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/dcr-030
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 166 mm |
| Lațimea dispozitivului | 145 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 100 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 56 V |
| Consum de putere maxim in W | 800 W |
| EAN code | 4251823462339 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 03097.3-13 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





