Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire cu ventilator CS 032 1000W 220-240V AC IP20 [66 x 88 x 152]
1.337,00 Lei
1.104,96 Lei
în stoc
SKU
SG03209001
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire cu ventilator CS 032 1000W 220-240AC 63mc/h touch-safe
Rezistenta incalzire cu ventilator CS 032 1000W 220-240AC IP20 63mc/h fixare surub touch-safe
| Cod articol producător | 03209.0-01 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823463961 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare AC | 220-240 V |
| Putere | 1000 W |
| Debit aer | 63 m³/h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 66 x 88 x 152 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Țara de origine | FR |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/cs-032
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | FR |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 152 mm |
| Lațimea dispozitivului | 66 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 88 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 220-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 1000 W |
| EAN code | 4251823463961 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 03209.0-01 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





