Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire cu ventilator CR 130 950W 230-240V AC IP20 [168 x 99 x 182]
1.144,00 Lei
945,45 Lei
în stoc
SKU
SG13051003
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire cu ventilator CR 130 950W 230VAC 160mc/h
Rezistenta incalzire cu ventilator CR 130 950W 230VAC IP20 160mc/h fixare pe sina sau surub
| Cod articol producător | 13051.0-03 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823471768 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 950 W |
| Debit aer | 160 m³/h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 168 x 99 x 182 mm |
| Greutate | 1.5 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/cr-130
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 182 mm |
| Lațimea dispozitivului | 168 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 99 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 950 W |
| EAN code | 4251823471768 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 13051.0-03 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





