Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire CSF 060 150W 120-240V AC IP20 [60 x 175 x 90]
513,00 Lei
423,97 Lei
în stoc
SKU
SG06022000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire cu termostat fix CSF 060 150W 110-250AC/DC 15/25°C, touch-safe
Rezistenta incalzire cu termostat fix CSF 060 150W 110-250AC/DC IP20 15/25°C fixare pe sina protection class II (double insulated), touch-safe
| Cod articol producător | 06022.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823467624 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162950 |
| Tensiune alimentare AC | 120-240 V |
| Tensiune alimentare DC | 120-240 V |
| Putere | 150 W |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 60 x 175 x 90 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/csf-060
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 90 mm |
| Lațimea dispozitivului | 60 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 175 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 120-240 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 120-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 150 W |
| EAN code | 4251823467624 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 06022.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





