Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire CP 061 50W 230-240V AC IP20 [8 x 239 x 100]
432,00 Lei
357,02 Lei
în stoc
SKU
SG06100000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire plata CP 061 50W 230-240AC
Rezistenta incalzire plata CP 061 50W 230-240AC IP20 fixare surub
| Cod articol producător | 06100.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823467877 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162999 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 50 W |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 8 x 239 x 100 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/cp-061
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 100 mm |
| Lațimea dispozitivului | 8 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 239 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 50 W |
| EAN code | 4251823467877 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 06100.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





