Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Presetupă ventilație DAK 284 IP66 [22 x 40 x 22]
23,97 Lei
19,81 Lei
în stoc
SKU
SG28411000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Presetupa cu ventilare integrata DAK 284, M16, IP66
Presetupa cu ventilare integrata DAK 284, M16, IP66 ;
| Cod articol producător | 28411.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823479191 |
| Cod ETIM | EC000331 |
| Cod CN | 39269097 |
| Grad de protecție | IP66 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 22 x 40 x 22 mm |
| Greutate | 0.1 kg |
| Țara de origine | TR |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/dak-284
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | TR |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823479191 |
| Înăltimea dispozitivului | 22 mm |
| Lațimea dispozitivului | 22 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 40 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 28411.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





