Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Mat filtrant FM 086 [283 x 10 x 283]
130,00 Lei
107,44 Lei
în stoc
SKU
SG08637000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Filtru FM 086 283x283 (pq=5buc)
Filtru tip FM 086 283x283 (pq=5buc)
| Cod articol producător | 08637.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823468768 |
| Cod ETIM | EC000255 |
| Cod CN | 56039490 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 283 x 10 x 283 mm |
| Greutate | 0.02 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823468768 |
| Înăltimea dispozitivului | 283 mm |
| Lațimea dispozitivului | 283 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 10 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 08637.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 unit |





