Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Mat filtrant FM 086 [84 x 10 x 84]
44,00 Lei
36,36 Lei
în stoc
SKU
SG08633000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Filtru FM 086 84x84 (pq=5buc)
Filtru tip FM 086 84x84 (pq=5buc)
| Cod articol producător | 08633.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823468720 |
| Cod ETIM | EC000255 |
| Cod CN | 56039490 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 84 x 10 x 84 mm |
| Greutate | 0.01 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823468720 |
| Înăltimea dispozitivului | 84 mm |
| Lațimea dispozitivului | 84 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 10 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 08633.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 unit |





