Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Lampă LED cu priză LED 121 220-240V AC IP20 [100 x 500 x 44]
769,00 Lei
635,54 Lei
în stoc
SKU
SG12110030
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Lampa LED 121 Varioline, AC 220-240V, 11W/1080Lm, L500 mm, priza ST. German, senzor de mișcare
Lampa LED 121 Varioline, AC 220-240V, 11W/1080Lm, L 500 mm, fixare magnet, priza standard German, senzor de mișcare PIR; IP20; Conectorii și cablurile 244422 sau 244423 nu sunt incluse / 264091conector mama
| Cod articol producător | 12110.0-30 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823470419 |
| Cod ETIM | EC000321 |
| Cod CN | 94054039 |
| Tensiune alimentare AC | 220-240 V |
| Flux luminos | 1080 lm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 100 x 500 x 44 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/led-121
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823470419 |
| Înăltimea dispozitivului | 44 mm |
| Lațimea dispozitivului | 100 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 500 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 220-240 V |
| Lumină ieşire (lm) | 1080 lm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 12110.0-30 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





