Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Lampă LED 025 AC magnet senzor mișcare [32 x 351 x 32]
641,00 Lei
529,75 Lei
în stoc
SKU
SG02541000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Lampă de carcasă LED 025 cu senzor de mișcare PIR, 100-240 V AC, 5W / 400 lm, fixare magnet; IP20; aprobări CE, VDE, EAC.
Lampă de carcasă LED 025 cu senzor de mișcare PIR, 100-240 V AC, 5W / 400 lm, fixare magnet; IP20; aprobări CE, VDE, EAC.
Această variantă: Se fixează prin magnetul integrat — fără găuri sau șuruburi. Lampa se aprinde automat prin senzorul PIR integrat când detectează mișcare în apropierea carcasei.
| Cod articol producător | 02541.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823459605 |
| Cod ETIM | EC000321 |
| Cod CN | 94054039 |
| Tensiune alimentare | 100-240 V AC |
| Putere | 5 W |
| Flux luminos | 400 lm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Fixare | fixare magnet |
| Acționare | senzor de mișcare PIR |
| Dimensiuni (L x l x H) | 32 x 351 x 32 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/led-025
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823459605 |
| Înăltimea dispozitivului | 32 mm |
| Lațimea dispozitivului | 32 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 351 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 100-240 V |
| Lumină ieşire (lm) | 400 lm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 02541.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |
![STEGO - LED 025 Cable [10 x 2000 x 10]](https://eee-store.ro/media/catalog/product/cache/aaf6bb4a001d3fcb39517cea5343cc7b/S/T/STEGO-SG244357.jpg)
![STEGO - LED 025 Cable [10 x 1000 x 10] — view 3](https://eee-store.ro/media/catalog/product/cache/aaf6bb4a001d3fcb39517cea5343cc7b/S/T/STEGO-SG244359-2.png)
![STEGO - LED 025 Connector [10 x 40 x 10]](https://eee-store.ro/media/catalog/product/cache/aaf6bb4a001d3fcb39517cea5343cc7b/S/T/STEGO-SG264057.jpg)
![STEGO - LED 025 Connector [10 x 40 x 10]](https://eee-store.ro/media/catalog/product/cache/aaf6bb4a001d3fcb39517cea5343cc7b/S/T/STEGO-SG264058.jpg)





