Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Cablu LED 025 [10 x 2000 x 10]
109,00 Lei
90,08 Lei
în stoc
SKU
SG244357
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Cablu AC 2xAWG 16 2m cu mufa mama pentru lampi seria LED 025 sau LED 021/022
Cablu AC 2xAWG 16 2m cu mufa mama pentru lampi seria LED 025 sau LED 021/022
| Cod articol producător | 244357 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823473311 |
| Cod ETIM | EC002556 |
| Cod CN | 85444290 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 10 x 2000 x 10 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/led-025
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823473311 |
| Înăltimea dispozitivului | 10 mm |
| Lațimea dispozitivului | 10 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 2000 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 244357 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





