Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Higroterm ETF 012 24-48V DC IP20 [60 x 77 x 43]
845,00 Lei
698,35 Lei
în stoc
SKU
SG01231100
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Higrotermostat electronic cu senzor extern ETF 012 1ND+1NI RH 50-90%, (0…+60°C) DC 24-48V, L1m
Higrotermostat electronic cu senzor extern ETF 012 1ND+1NI RH 50-90%, (0…+60°C) DC 24-48V; lungime cablu senzor 1m, IP20
| Cod articol producător | 01231.1-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823449781 |
| Cod ETIM | EC002014 |
| Cod CN | 90328900 |
| Tensiune alimentare DC | 24-48 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 60 x 77 x 43 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/etf-012-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823449781 |
| Înăltimea dispozitivului | 43 mm |
| Lațimea dispozitivului | 60 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 77 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24-48 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01231.1-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





