Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Higroterm ETF 012 100-240V AC IP20 [60 x 77 x 43]
757,00 Lei
625,62 Lei
în stoc
Numai 14 ramase
SKU
SG01231001
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Higrotermostat electronic cu senzor extern ETF 012, (0 ...+60°C), 50 ... 90% RH, 1NC/NO, AC 100-240V, L2m
Higrotermostat electronic cu senzor extern ETF 012, (0 ...+60°C), 50 ... 90% RH, 1NC/NO, AC 100-240V; lungime cablu senzor 2m, IP20
| Cod articol producător | 01231.0-01 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823449767 |
| Cod ETIM | EC002014 |
| Cod CN | 90328900 |
| Tensiune alimentare AC | 100-240 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 60 x 77 x 43 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/etf-012-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823449767 |
| Înăltimea dispozitivului | 43 mm |
| Lațimea dispozitivului | 60 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 77 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 100-240 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01231.0-01 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





