Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Higrostat EFR 012 230-240V AC IP20 [42 x 65 x 38]
286,00 Lei
236,36 Lei
în stoc
SKU
SG01245000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Higrostat electronic EFR 012 1ND+1NI prag RH 40 - 90% 230VAC, AC 230V
Higrostat electronic EFR 012 1ND+1NI prag RH 40 - 90% 230VAC, AC 230V, IP20
| Cod articol producător | 01245.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823450114 |
| Cod ETIM | EC002008 |
| Cod CN | 90321020 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 42 x 65 x 38 mm |
| Greutate | 0.07 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/efr-012
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823450114 |
| Înăltimea dispozitivului | 38 mm |
| Lațimea dispozitivului | 42 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 65 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01245.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





