Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Filtru evacuare pentru acoperiș REP 118 [354 x 84 x 354]
366,00 Lei
302,48 Lei
în stoc
SKU
SG11860000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Grila cu filtru REP 118 (250x250 mm/ext. 354x354)
Grila cu filtru REP 118 (decupare 250x250 mm/dimensiuni exterioare 354x354)
| Cod articol producător | 11860.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469727 |
| Cod ETIM | EC002513 |
| Cod CN | 84213925 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 354 x 84 x 354 mm |
| Greutate | 1 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/rfp-018
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469727 |
| Înăltimea dispozitivului | 354 mm |
| Lațimea dispozitivului | 354 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 84 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 11860.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





