Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Filtru evacuare FPO 118 IP54 [257 x 51 x 257]
167,00 Lei
138,02 Lei
în stoc
SKU
SG11883030
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Grila INTAKE FILTER (Filter Mat G3) FPO 118 IP54 (223x223 mm/ext. 257x257)
Grila INTAKE FILTER (Filter Mat G3) FPO 118 IP54 (decupare 223x223 mm/dimensiuni exterioare 257x257)
| Cod articol producător | 11883.0-30 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469833 |
| Cod ETIM | EC002513 |
| Cod CN | 84213925 |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 257 x 51 x 257 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/fpo-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469833 |
| Înăltimea dispozitivului | 257 mm |
| Lațimea dispozitivului | 257 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 51 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 11883.0-30 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





