Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Filtru evacuare EF 118 IP55 [224 x 83 x 165]
361,00 Lei
298,35 Lei
în stoc
SKU
SG11821000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Grila cu filtru EF 118 (125x125 mm/ext. 165x224)
Grila cu filtru EF 118 (decupare 125x125 mm/dimensiuni exterioare 165x224) IP55
| Cod articol producător | 11821.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469529 |
| Cod ETIM | EC002513 |
| Cod CN | 84213925 |
| Grad de protecție | IP55 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 224 x 83 x 165 mm |
| Greutate | 0.6 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469529 |
| Înăltimea dispozitivului | 165 mm |
| Lațimea dispozitivului | 224 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 83 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 11821.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





