Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Filtru evacuare EF 118 IP54 [284 x 67 x 284]
231,00 Lei
190,91 Lei
în stoc
Numai 2 ramase
SKU
SG11803000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Grila cu filtru EF 118 (250x250 mm/ext. 284x284)
Grila cu filtru EF 118 (decupare 250x250 mm/dimensiuni exterioare 284x284) IP54
| Cod articol producător | 11803.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469475 |
| Cod ETIM | EC002513 |
| Cod CN | 84213925 |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 284 x 67 x 284 mm |
| Greutate | 1 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469475 |
| Înăltimea dispozitivului | 284 mm |
| Lațimea dispozitivului | 284 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 67 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 11803.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





