Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Filtru evacuare EF 118 IP54 [226 x 66 x 209]
127,00 Lei
104,96 Lei
în stoc
Numai 13 ramase
SKU
SG11802000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Grila cu filtru EF 118 (176x176 mm/ext. 209x226)
Grila cu filtru EF 118 (decupare 176x176 mm/dimensiuni exterioare 209x226) IP54
| Cod articol producător | 11802.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469444 |
| Cod ETIM | EC002513 |
| Cod CN | 84213925 |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 226 x 66 x 209 mm |
| Greutate | 0.6 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469444 |
| Înăltimea dispozitivului | 209 mm |
| Lațimea dispozitivului | 226 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 66 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 11802.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





