Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Filtru evacuare EF 118 IP54 [170 x 56 x 157]
110,00 Lei
90,91 Lei
în stoc
Numai 5 ramase
SKU
SG11801000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Grila cu filtru EF 118 (125x125 mm/ext. 157x170)
Grila cu filtru EF 118 (decupare 125x125 mm/dimensiuni exterioare 157x170) IP54
| Cod articol producător | 11801.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469468 |
| Cod ETIM | EC002513 |
| Cod CN | 84213925 |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 170 x 56 x 157 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469468 |
| Înăltimea dispozitivului | 157 mm |
| Lațimea dispozitivului | 170 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 56 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 11801.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





