Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Filtru evacuare EF 118 IP54 [134 x 51 x 129]
90,00 Lei
74,38 Lei
în stoc
Numai 3 ramase
SKU
SG11800000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Grila cu filtru EF 118 (97x97 mm/ext. 129x134)
Grila cu filtru EF 118 (decupare 97x97 mm/dimensiuni exterioare 129x134) IP54
| Cod articol producător | 11800.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469277 |
| Cod ETIM | EC002513 |
| Cod CN | 84213925 |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 134 x 51 x 129 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469277 |
| Înăltimea dispozitivului | 129 mm |
| Lațimea dispozitivului | 134 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 51 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 11800.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





