Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Dispozitiv de compensare presiune DA 284 IP68 [17 x 18 x 17]
55,00 Lei
45,45 Lei
în stoc
SKU
SG28406000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Dop compensare presiune DA 284, plastic, pq= 2buc, IP 68, M12
Dop compensare presiune DA 284, plastic, pq= 2buc, IP 68, M12 ;
| Cod articol producător | 28406.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823479153 |
| Cod ETIM | EC000331 |
| Cod CN | 39269097 |
| Grad de protecție | IP68 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 17 x 18 x 17 mm |
| Greutate | 0.02 kg |
| Țara de origine | TR |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/da-284-p
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | TR |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823479153 |
| Înăltimea dispozitivului | 17 mm |
| Lațimea dispozitivului | 17 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 18 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 28406.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 unit |





