Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Clip RCE 016 [10 x 10 x 10]
9,87 Lei
8,16 Lei
în stoc
SKU
SG09008001
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Clips fixare rezistenta incalzire RCE 016
Clips fixare rezistenta incalzire RCE 016
| Cod articol producător | 09008.0-01 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469086 |
| Cod CN | 73209090 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 10 x 10 x 10 mm |
| Greutate | 0.01 kg |
| Țara de origine | GB |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/rce-016
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | GB |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 10 mm |
| Lațimea dispozitivului | 10 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 10 mm |
| EAN code | 4251823469086 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 09008.0-01 |
| Unitate de măsura | 1 unit |





