Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Capac rezistent la jet de apă FFH 086 [294 x 68 x 359]
783,00 Lei
647,11 Lei
în stoc
SKU
SG08672000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Capac de protecție pentru ventilatoare FFH 086 (ext. 359x294)
Capac de protecție pentru ventilatoare FFH 086 (dimensiuni exterioare 359x294)
| Cod articol producător | 08672.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469048 |
| Cod ETIM | EC001344 |
| Cod CN | 73269098 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 294 x 68 x 359 mm |
| Greutate | 2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ffh-086
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469048 |
| Înăltimea dispozitivului | 359 mm |
| Lațimea dispozitivului | 294 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 68 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 08672.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





