SiRENA - SiRENA Electronica SE, 12/41, MS5, AC/DC, V12/24DAC, 5 tonuri, 114DB, IP43, GY, bază gri
1.411,00 Lei 1.166,12 Lei
în stoc
Numai 1 ramase
SKU
SIR50401
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Sirena electronica dezvoltata cu unitate magnetodinamica de 12W.
CARACTERISTICI CHEIE
NUMĂR DE TONURI
5 (Continuu, în două tonuri, multiton, modulat, în două tonuri pentru evacuare)
VOLTAJ
12V ACDC +/-10% 500mA
24V ACDC +/-10% 760mA
110V AC +/-10% 100mA
240V AC +/-10% 65mA
GRAD DE PROTECȚIE
IP43
TEMPERATURA DE OPERARE
-30/+50 °C
CARACTERISTICI MECANICE
Corp ABS și difuzor de sunet
Instalare ușoară prin intermediul suportului de fixare integrat.
CARACTERISTICI ACUSTICE
Unitate magnetodinamica de 12W
5 tonuri selectabile prin dip-switch:
Continuu: 1000 Hz