Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUYAFV946S - Senzori fotoelectrici XU, XUY, amplificator pentru fibră, sticlă, 12...24 VDC, cablu 2 m
1.108,00 Lei
915,70 Lei
în stoc
SKU
XUYAFV946S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, ampli for fibre, glass, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Ansamblul de aplicație |
| Aplicație specifică a detectorului fotoelectric | Detecție în medii agresive detecție a articolelor ieșind dintr-un cuptor (fibre la temperatură înaltă) detecție a prezenței pieselor într-un matriță din plastic monitorizarea poziției sau prezenței pieselor pe o mașină de asamblare sau ambalare |
| Denumire senzor | XUY |
| Emisie | LED roșu |
Complementar
| Design senzor | Design cu fibră optică |
|---|---|
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Material | Plastic |
| Material carcasă | Policarbonat |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Conexiune electrică | Cablu |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tensiune stare 0 garantată | < 1,4 V |
| Tensiune stare 1 garantată | > 3 V |
| Capacitate de comutație în mA | 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Frecvență de comutație | < 1 kHz |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 40 mA fără sarcină |
| Întârziere răspuns | - |
| Întârziere recuperare | 5 ms fibră optică din sticlă 3 mm |
| Configurare | Reglaj sensibilitate cu mod teach |
Mediu
| Certificări produs | CE cULus |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,118 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4,595 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYAFV946S |
| Unitate de măsura | Pce |





