Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUYAFP946S - Senzori fotoelectrici XU, XUY, amplificator pentru fibră, plastic, 12...24 VDC, cablu 2 m
990,00 Lei
818,18 Lei
în stoc
SKU
XUYAFP946S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, ampli for fibre, plastic, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume serie | Ansamblu aplicație |
| Nume senzor | XUY |
| Emisie | LED roșu |
Complementar
| Design senzor | Design fibră optică |
|---|---|
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Material | Plastic |
| Material carcasă | Policarbonat |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NÎ programabil |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Conectare electrică | Cablu |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | 100 mA (protecție supraîncărcare și scurtcircuit) |
| Frecvență comutare | - |
| Cădere tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 40 mA fără sarcină |
| Întârziere răspuns | - |
| Întârziere recuperare | 5 ms fibră optică plastic 2.2 mm |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu mod teach |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul unităților în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.126 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul unităților în pachet 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.893 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYAFP946S |
| Unitate de măsura | Pce |





