Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric cu role XU 420mm 2 lentile Spațiu 162mm, IP50, Cablu 0,2 m, M12
508,00 Lei
419,83 Lei
în stoc
SKU
XUY420ND2P02M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric XU Roller Sensor 420mm 2 lens Space 162mm, IP50, Cable 0,2 m, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație, sistem de transport și control de acces |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Design senzor | Senzor cu rolă |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discret | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discret | 1 NO sau 1 NC |
| Conexiune electrică | 1 conector remote M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transport |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Solid state |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Întârziere răspuns | 1 ms |
| Limite tensiune de alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 42 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.089 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | BB1 |
| Număr unități în pachet 2 | 20 |
| Înălțime pachet 2 | 5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 38.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 97 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.725 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | P12 |
| Număr unități în pachet 3 | 240 |
| Înălțime pachet 3 | 45 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 80 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 120 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 33.36 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 5 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY420ND2P02M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





