Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU, Senzor cu rol 410 mm N3, P108 IP50 Hexa 11,2 Cablu 0,3 m, M12
557,00 Lei
460,33 Lei
în stoc
SKU
XUY410NC3H03M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, Roller Sensor 410 mm N3, P108 IP50 Hexa 11,2 Cable 0.3 m,M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUY |
| Design senzor | Senzor cu rolă |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Rază de detecție | > 0...0.1 m |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conectare electrică | 1 conector masculin M12 la distanță, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transportor |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | - |
| LED indicator stare | - |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA (stare închisă) |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Întârziere răspuns | 1 ms |
| Limite tensiune de alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 63 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.8 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 9 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 63 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.8 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 5 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY410NC3H03M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





