Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUV, 12...24 VDC, M12
675,00 Lei
557,85 Lei
în stoc
SKU
XUVR0605PANL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUV, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație manipulare material |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector bărbătesc M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detectare dinamică a trecerii obiectelor detectare statică a trecerii obiectelor |
Complementar
| Material lentilă | Altuglass |
|---|---|
| Material carcasă | Aluminiu vopsit |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Interval întârziere temporală | 0...5 s întârziere la deconectare |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Întârziere maximă recuperare | 0.1 ms |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Întârziere pornire inițială | 100 MILLISECOND |
| Consum curent | <= 150 mA fără sarcină |
| Configurare | Reglaj sensibilitate cu potențiometru |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform EN/IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1.8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 13.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 16.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.14 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr de unități în pachet 2 | 30 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.655 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr de unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 1.8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 16.3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 13.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.14 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVR0605PANL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





