Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUV, furcă, manipulare, 30X30mm, 12..24VDC, cablu 2 m
1.195,00 Lei
987,60 Lei
în stoc
SKU
XUVH0312LD
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUV, fork, handling, 30X30mm, 12..24VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație manipulare materiale |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea sensorului | XUV |
| Design senzor | Furcă |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Emisie | - |
| Material | Plastic |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Detecția steagurilor în ascensoare/transtocare detecție statică a trecerii obiectelor |
Complementar
| Material lentilă | PMMA |
|---|---|
| Material carcasă | ABS/PC |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| LED de stare | - |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V CC cu protecție la inversiune polaritate |
| Capacitate de comutație în mA | <= 150 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Întârziere maximă recuperare | - |
| Frecvență de comutație | <= 1 Hz |
| Cădere de tensiune | <1,5 V (stare închisă) |
| Întârziere răspuns | 0,5 ms |
| Întârziere pornire inițială | 30 MILISECUNDĂ |
| Consum curent | <= 20 mA fără sarcină |
| Reglare | Fără ajustare sensibilitate |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-42 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP54 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 2,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,262 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 10 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3,075 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVH0312LD |
| Unitate de măsura | Pce |





