Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU, XUV, cadru, 200X180mm, 12...24 VDC, M12
6.034,00 Lei
4.986,78 Lei
în stoc
SKU
XUVF180M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUV, frame, 200X180mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație manipulare materiale |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUV |
| Design senzor | Cadru |
| Sistem de detecție | Fascicul prin |
| Emisie | - |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecție dinamică a trecerii obiectelor detecție statică a trecerii obiectelor |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu vopsit |
|---|---|
| Material lentilă | Altuglass |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip ieșire | State solid |
| Ieșire suplimentară | Cu ieșire de alarmă |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V CC cu protecție inversare polaritate |
| LED indicator stare | - |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Frecvență comutare | > 5000 Hz |
| Consum curent | <= 150 mA fără sarcină |
| Interval întârziere | 0...5 s întârziere la oprire |
| Întârziere prima pornire | 100 MILISECUNDĂ |
| Recuperare întârziere maximă | - |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu potențiometru |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 28.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 42.4 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 1.275 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S04 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 6 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 8.48 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVF180M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





