Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, senzor fotoelectric furcă etichetă 40x3, 12...24 V CC, conectare PNP/NPN NO/NÎ M8
630,00 Lei
520,66 Lei
în stoc
SKU
XUVE04M3KSNM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photoelec sensor label fork 40x3, 12...24 V DC, PNP/NPN NO/NC connect M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Numele seriei | Application packaging |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUV |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Emisie | Infraroșu |
| Tip de setare | Fără |
| Material | PA (poliamidă) 12 |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Funcție ieșire discretă | 2 NO/NC programabile |
| Conectare electrică | 1 conector mamă M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detectare etichete |
Complementar
| Material carcasă | Poliamidă |
|---|---|
| Setare | Potențiometru numeric |
| Material lentilă | PC |
| Precizie | +/- 0,05 mm la 150 m/min |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILLIMETER |
| Tip ieșire | Solid state |
| Distanță între etichete | 2 MILLIMETER |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Viteză de trecere a obiectului | 200 METER_PER_MINUTE |
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben), mod ajustare și blocare tastatură: 1 LED (roșu) |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune maximă | - |
| Întârziere primul urcare | 30 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,1 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4,1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6,5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,033 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr de unități în pachet 2 | 24 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1,001 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVE04M3KSNM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





