Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUV, forcipă, 150 mm, 12...24 VDC, M8
1.440,00 Lei
1.190,08 Lei
în stoc
SKU
XUVA1515PANM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUV, fork, 150 mm, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUVA |
| Design senzor | Fork L |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Emisie | Red LED, modulated |
| Material | Metalic/plastic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-wire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conexiune electrică | 1 conector mufă M8, 3 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecție pe transportor mic |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu vopsit și poliamidă/sticlă |
|---|---|
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Solid state |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune | <1.5 V (stare închisă) |
| Consum curent | < 20 mA fără sarcină |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 0.75 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65, IP67 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 3 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 43 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 15.5 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.397 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S04 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 8 |
| Înălțime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 3.942 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | CAR |
| Număr unități în ambalaj 3 | 1 |
| Înălțime ambalaj 3 | 3.1 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 1.5 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 0.1 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 0.15 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVA1515PANM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





