Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de silențiere prefabricate multi-fascicul, cortine de siguranță luminoase Telemecanique XUSL, braț cortină luminoasă T 2 fascicule încrucișate
6.489,00 Lei
5.362,81 Lei
în stoc
SKU
XUSZAMT2XT
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Multi beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm T 2crossed beams
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de silențiare prefabricate multi-fascicul |
| Nume scurt dispozitiv | XUSZAM |
| Tip ieșire | 2 ieșiri discrete solid-state PNP (NÎ) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detectare | Prin fascicul |
| Aplicație specifică produs | Intrare/ieșire sistem transportor, viteză normală sistem transportor |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detectare piese opace |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | emițător + receptor, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED 940 nm |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Prin conector |
| Consum de curent | 42 mA |
| Tensiune de ieșire | 24 V |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 2 LED galbene receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașinărie |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date fiabilitate siguranță | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms conform IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) conform IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 81 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 4.22 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | CAR |
| Număr unități în ambalaj 2 | 1 |
| Înălțime ambalaj 2 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 20 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 81 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 4.22 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZAMT2XT |
| Unitate de măsura | Pce |





