Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, senzor fotoelectric, miniatură, polarizat, Smax=8 m, NPN, cablu 2 m
177,00 Lei
146,28 Lei
în stoc
SKU
XUM9ANXBL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photo electric sensor, miniature, polarised, Smax=8 m, NPN, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Scop general, mod unic |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUM |
| Design senzor | Miniatur |
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Rază de detecție | 0...30 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| LED de stare | - |
| Tip ieșire | Solid state |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA cu protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului |
| Frecvență de comutare | 1000 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V |
| Consum de curent | 20 mA fără sarcină |
| Întârziere la pornire | 100 MILLISECOND |
| Întârziere de răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere de recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Configurare | Sensibilitate prin potențiometru |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Imunitate la lumină ambiantă | 40000 lux lumină solară, 10000 lux lumină incandescență |
| Umiditate relativă | 35-95 % |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 9 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-500 Hz) pentru fiecare axă în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 100 gn (durată = 11 ms) pentru fiecare axă în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 în conformitate cu IEC 60529, IP65 în conformitate cu IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 11.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.051 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S04 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 160 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 9.8 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM9ANXBL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





