Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUM9, Reflex, Laser, Sn 13000mm, IO-Link, Conector M8
1.011,00 Lei
835,54 Lei
în stoc
SKU
XUM9ALAYM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUM9, Reflex, Laser, Sn 13000mm, IO-Link, Connector M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Application packaging |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUM |
| Design senzor | Miniatur |
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Reflex laser |
| Emisie | Reflex laser roșu |
Complementar
| Material carcasă | ABS |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED stare | 1 LED (verde) pentru putere PORNIT |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire inițială | 300 MILLISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 125 MICROSECUNDĂ |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu mod teach |
| Întârziere recuperare | 300 MILLISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.045 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 30 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.75 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM9ALAYM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





