Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUM9, Reflex, Laser, Sn 13000mm, IO-Link, Cablu 2m
1.025,00 Lei
847,11 Lei
în stoc
SKU
XUM9ALAYL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUM9, Reflex, Laser, Sn 13000mm, IO-Link, Cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume serie | Ambalare aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUM |
| Design senzor | Miniaturizat |
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Reflex laser |
| Emisie | Reflex laser roșu |
Complementar
| Material carcasă | ABS |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru alimentare conectată |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 300 MILLISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 125 MICROSECUNDĂ |
| Reglare | Ajustare sensibilitate cu mod teach |
| Întârziere recuperare | 300 MILLISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.028 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități pachet 2 | 30 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.075 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM9ALAYL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





