Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, miniaturali, cu fascicul prin, Smax=30 m, receptor, PNP, cablu 2 m
195,00 Lei
161,16 Lei
în stoc
SKU
XUM2APXBL2R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, miniature, thru beam, Smax=30 m, receiver, PNP, cable 2 m
Principal
| Referință comercială | XUM2APXBL2R |
|---|---|
| Descriere medie | Senzori fotoelectrici XU, miniatură, în linie dreaptă, Smax=30 m, receptor, PNP, cablu 2 m |
| Garanție | 18 luni |
Complementar
| Adâncime | 20 MILLIMETER |
|---|---|
| Lățime | 10 MILLIMETER |
| Înălțime | 33 MILLIMETER |
| Lungimea cablului | 2 METER |
| Grad de protecție IP | IP67 în conformitate cu IEC 60529, IP65 în conformitate cu IEC 60529 |
| Greutate produs | 0.063 KILOGRAM |
| Tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Întârziere la prima creștere | 100 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.5 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.5 MILLISECOND |
| Cădere de tensiune maximă | <2 V |
| Rezistență la șocuri | 100 gn (durată = 11 ms) pentru fiecare axă în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Densitate pachet | 0.001 GRAM_PER_CUBIC_CENTIMETER |
| Consum curent | 20 mA fără sarcină |
| Umiditate relativă | 35-95 % |
| Rezistență la vibrații | 9 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-500 Hz) pentru fiecare axă în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Distanță maximă de detecție | 30 m |
| Distanță nominală de detecție | 20-20 m necesită transmittor XUM2AKXBL2T |
| Imunitate la lumina ambiantă | 40000 lux lumină solară, 10000 lux lumină incandescență |
| Temperatură aer ambiant depozitare max | 70 CELSIUS |
| Temperatură aer ambiant depozitare min | -40 CELSIUS |
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
| Material | Plastic |
| Reglare | Sensibilitate prin potențiometru |
| Tip ieșire | Solid state |
| Denumire senzor | XUM |
| Denumire serie | Mod unic pentru uz general |
| Material lentilă | PMMA |
| Design senzor | Miniatură |
| Sistem de detecție | În linie dreaptă |
| Domeniu de detecție | 0...30 m |
| Material carcasă | PBT |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Frecvență de comutare | 1000 Hz |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip senzor electronic | Receptor senzor fotoelectric |
| Tehnică cablare | 3-fir |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
Mediu
| Informații REACH | Adevărat |
|---|---|
| Indicator RoHS | Adevărat |
| Propunerea California | AVERTISMENT: Acest produs poate vă expune la substanțe chimice inclusiv: Ftalatul de diizononil (DINP), care este cunoscut de către Statul California că provoacă cancer, și Ftalatul de diizodecil (DIDP), care este cunoscut de către Statul California că provoacă defecte congenitale sau alte daune reproductive. Pentru mai multe informații accesați www.P65Warnings.ca.gov |
| Status conformitate EU RoHS 2011/65/EU | Conform cu exceptare(i) |
Unități de ambalare
| GTIN | 3389114000067 |
|---|---|
| GTIN pachet 1 | 3389114000067 |
| Lățime pachet 1 | 0.2 CENTIMETER |
| Cod vamal HS6 (global) | 853650 |
| Înălțime pachet 1 | 0.11 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 0.32 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 55 KILOGRAM |
| Volum pachet 1 | 0.01 CUBIC_CENTIMETER |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Cantitate produs gol pachet 1 | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUM2APXBL2R |
| Unitate de măsura | Pce |





