Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XUKC, Culoare, Scurt, Sn 60mm, IO-Link, Conector M12
3.835,00 Lei
3.169,42 Lei
în stoc
SKU
XUKCBSAYM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUKC, Color, Short, Sn 60mm, IO-Link, Connector M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire senzor | XUK |
| Denumire serie | Application packaging |
| Aplicație specifică produs | Detecție culoare |
| Material carcasă | Aliaj de zinc turnat sub presiune |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Conexiune electrică | 1 conector de tip masculin M12 reglabil prin 90°, 5 pini |
| Material | Metalic |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Emisie | LED alb difuz |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN autodetect |
| Răspuns întârziere | 180 MICROSECOND |
Complementar
| Configurare | Sensibilitate prin IO-Link sensibilitate prin ecran ajustare sensibilitate cu mod teach |
|---|---|
| Consum de curent | <= 60 mA fără sarcină |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED de stare | 1 LED (verde/galben) pentru indicator alimentare ON/stare |
| Domeniu de detecție | 18...60 mm |
| Întârziere inițială sus | 150 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 300 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050-9 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 5 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 14.2 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.196 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 8 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 1.768 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | S02 |
| Număr unități în ambalaj 3 | 8 |
| Înălțime ambalaj 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 1.768 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUKCBSAYM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





