Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XUKC, Culoare, Scurt, Sn 150mm, IO-Link, Conector M12
3.835,00 Lei
3.169,42 Lei
în stoc
SKU
XUKCBLAYM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XUKC, Color, Short, Sn 150mm, IO-Link, Connector M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire senzor | XUK |
| Denumire serie | Application packaging |
| Aplicație specifică produs | Detecție de culoare |
| Material carcasă | Aliaj de zinc turnat sub presiune |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12 reglabil prin 90°, 5 pini |
| Material | Metalic |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Emisie | LED alb difuz |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC cu protecție la inversarea polarității |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | IOLINK PNP/NPN detecție automată |
| Răspuns întârziat | 180 MICROSECOND |
Complementar
| Configurare | Sensibilitate prin IO-Link sensibilitate prin ecran reglaj sensibilitate cu mod teach |
|---|---|
| Consum curent | <= 60 mA fără sarcină |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără, 100 mA |
| LED indicator stare | 1 LED (verde/galben) pentru indicator alimentare ON/stare |
| Interval de detecție | 20...150 mm |
| Întârziere prima activare | 150 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 300 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050-9 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 14.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.19 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 8 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.72 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Număr unități în pachet 3 | 8 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 1.72 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUKCBLAYM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





