Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, polarizați, Sn 5 m, 24...240VAC/DC, cablu 5 m
483,00 Lei
399,17 Lei
în stoc
SKU
XUK9ARCNL5
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, polarised, Sn 5 m, 24...240VAC/DC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire serie | Scop general cu regim unic |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Interval de detectare | > 1...5 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | AC/DC |
| Tehnică de cablare | 5 fire |
| Distanță de detectare nominală [Sn] | 6-6 m reflex polarizat necesită reflector XUZC50 |
| Funcție ieșire discretă | 1 C/O |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Reflex polarizat roșu |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Releu |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare activată, 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...240 V AC/DC |
| Capacitate de comutare în mA | 3 A (cos φ = 1 pentru 0,5 milioane de cicluri la 1 ciclu de funcționare pe secundă la 250 V) |
| Frecvență de comutare | 20 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Consum maxim de putere în W | - |
| Întârziere primară | 60 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 25 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 25 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare de sensibilitate |
| Limite tensiune de alimentare | 20-264 V AC, 20-264 V DC |
| Temperatură aerului ambiant pentru funcționare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60947-5-2 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolare dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 19.35 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 25.5 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.3272 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S02 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 20 |
| Înălțime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 6.814 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | CAR |
| Număr unități în ambalaj 3 | 1 |
| Înălțime ambalaj 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 13 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 7.5 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 0.326 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK9ARCNL5 |
| Unitate de măsura | Pce |





