Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU, senzor fotoelectric cu laser, XUK, 10...30 VDC, M12
1.143,00 Lei
944,63 Lei
în stoc
SKU
XUK8APSML02M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photo electric laser sensor, XUK, 10...30 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire senzor | XUK |
| Denumire serie | Scop general cu mod unic |
| Material carcasă | ABS/PC |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Conexiune electrică | 1 conector M12 tip mufă, 4 pini |
| Material | Plastic |
| Compoziție cablu | 5 x 0.34 mm² |
| Tehnică de conectare | 4 fire |
| Sistem de detecție | Difuz cu supresie fundal |
| Emisie | Roșu difuz cu supresie fundal |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Frecvență de comutație | 250 Hz |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Răspuns întârziere | 0.8 MILLISECOND |
Complementar
| Configurare | Folosind butonul teach sau teaching la distanță |
|---|---|
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Capacitate de comutație în mA | <= 100 mA (protecție supraîncărcare și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| LED indicator stare | 1 LED (galben) pentru starea ieșirii, 1 LED (verde/galben) pentru alimentare/starea ieșirii |
| Rază de detectare | > 0.3...1 m |
| Cădere tensiune maximă | <2.4 V (stare închisă) |
| Întârziere pornire inițială | 300 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.8 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 10 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
| Rezistență la vibrații | 7 gn (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5.8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 18 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 14.8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.116 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 4 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.823 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 10 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.4 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.116 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK8APSML02M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





