Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, senzor fotoelectric laser, XUK, receptor cu fascicul trecut, Sn 30 m, 10...30 VDC, M12
842,00 Lei
695,87 Lei
în stoc
SKU
XUK2LAPSMM12R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photo electric laser sensor, XUK, thru beam receiver, Sn 30 m, 10...30 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Application assembly Aplicație manipulare materiale |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Fascicul prin |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Fascicul prin roșu |
Complementar
| Material carcasă | ABS/PC |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare pornită, 1 LED (galben) pentru stare ieșire, 1 LED (roșu) pentru asistență aliniere |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Cădere de tensiune maximă | <2.4 V (stare închisă) |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire inițială | 300 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.14 MILLISECOND |
| Configurare | Utilizând buton teach sau predare de la distanță |
| Întârziere recuperare | 0.14 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60947-5-2 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.032 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 28 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.544 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK2LAPSMM12R |
| Unitate de măsura | Pce |





