Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, receptor, Sn 30 m, 24...240VAC/DC, cablu 2 m
363,00 Lei
300,00 Lei
în stoc
SKU
XUK2ARCNL2R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, receiver, Sn 30 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume serie | Scop general, mod unic |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric receptor |
| Nume senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Rază de detectare | > 15...30 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | AC/DC |
| Tehnică de cablare | 5-fire |
| [Sn] distanță de detecție nominală | 30-30 m thru beam necesită un transmițător XUK2ARCNL2T |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ + 1 NO |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu thru beam |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Releu |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| LED stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24...240 V AC/DC |
| Capacitate de comutație în mA | 3 A (cos φ = 1 pentru 0,5 milioane de cicluri la 1 ciclu de operare pe secundă la 250 V) |
| Frecvență de comutație | 20 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum maxim de putere în W | - |
| Întârziere primul pornit | 60 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 25 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 25 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
| Limite tensiune alimentare | 20-264 V AC/DC |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 4.008 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 9.792 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 12.972 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.181 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S02 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 22 |
| Înălțime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 4.6333 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | CAR |
| Număr unități în ambalaj 3 | 1 |
| Înălțime ambalaj 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 9.7 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 13.3 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 0.184 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK2ARCNL2R |
| Unitate de măsura | Pce |





