Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
Senzori fotoelectrici TELEMECANIQUE SENSORS XU, XUK, receptor, Sn 30 m, 12...24 VDC, M12
310,00 Lei
256,20 Lei
în stoc
SKU
XUK2APBNM12R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, receiver, Sn 30 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzor fotoelectric XU |
|---|---|
| Nume serie | Mod unic pentru uz general |
| Tip senzor electronic | Receptor senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Interval de detecție | > 15...30 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| [Sn] distanță de detecție nominală | 30-30 m thru beam necesită un transmițător XUK2AKSNM12T |
| Tip ieșire discret | PNP |
| Funcție ieșire discret | 1 NÎ |
| Conexiune electrică | 1 conector M12 mascul, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu este cazul |
| Emisie | Infraroșu thru beam |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| LED de stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Setare | Fără ajustare sensibilitate |
| Limite tensiune de alimentare | 10-36 V DC |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform EN/IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.058 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 44 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.963 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 6.6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 4.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.057 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK2APBNM12R |
| Unitate de măsura | Pce |





