Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, reflex, Sn 7 m, 12...24 VDC, M12
337,00 Lei
278,51 Lei
în stoc
SKU
XUK1APBNM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, reflex, Sn 7 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Scop general mod singular |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Reflex |
| Rază de detecție | > 5...15 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de conectare | 3-fire |
| [Sn] distanță de detecție nominală | 7-7 m reflex necesită reflector XUZC50 |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu este cazul |
| Emisie | Infraroșu reflex |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| LED indicator stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închis) |
| Consum curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
| Temperatură aer ambiant pentru funcționare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.059 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 44 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.1901 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.059 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK1APBNM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





